• Informácie k otvoreniu nového školského roka

• Slávnostné otvorenie školského roka 2024/25 sa uskutoční v pondelok 2. septembra 2024 od 8.30 h. na školskom ihrisku.

Žiaci pred slávnostným otvorením nevstupujú do budovy školy, zhromaždia sa priamo na školskom ihrisku  (okrem ŠKD)!

Program:

1. Hymna

2. Príhovor riaditeľa školy a starostu obce

3. Odovzdávanie kníh novým prvákom

4. Informácia o organizácii školského roka

5. Presun žiakov do tried pod vedením triednych učiteľov

V pondelok nie sú potrebné školské tašky a prezuvky, učebnice si žiaci prevezmú v utorok 3. 9..

Školský klub bude pre prihlásených žiakov v prevádzke od pondelka od 6.45 h.

Na uzamknutie šatňových skriniek budú žiaci 3. B a 2. stupňa (okrem 8. A a 9. tr.) potrebovať  visací zámok - od utorka!  (1. stupeň má šatňové skrinky na číselný kód).

• Jazyková škola Target

• Vážení rodičia, aj v novom školskom roku otvárame v spolupráci s Jazykovou školou TARGET v našej škole overené a obľúbené kurzy angličtiny:

Zážitková angličtina WoW!English (pre deti z 1.-5. ročníka)

Moderná angličtina Direct Method (6.-9. ročník)

Kurzy budú prebiehať priamo v priestoroch našej školy 1x týždenne v čase po vyučovaní podľa rozvrhu hodín v našej škole - s výraznou zľavou oproti kurzom v jazykovke. Dni a časy výučby prispôsobujeme rozvrhu školy a ostatným aktivitám. V prípade, že vám čas výučby nebude vyhovovať, môžete prihlášku do konca septembra bezplatne stornovať.

Prečo sú kurzy angličtiny obľúbené rodičmi?

➡️  Uvidíte pokroky u vašich detí, najmä v rozprávaní a porozumení

➡️  Deti majú angličtinu radi a spoja si ju ako príjemnú a zábavnú

➡️  1 x ročne slovné hodnotenie dieťaťa pošleme na email každému rodičovi

➡️  Dochádzku a obsah každej hodiny sledujete v reálnom čase na webe (používame Edupage pre jazykovky)

➡️  Benefit zadarmo: kompletný video online kurz pre dieťa na celý rok

Prečo sú kurzy efektívne a obľúbené žiakmi?

✅  Lebo sú plné pohybu, zábavy a prekvapujúco rýchlom napredovaní.

✅  Deti vtiahneme do deja a spolu robíme aktivity v angličtine, kde deti reagujú na slová lektora a sami rozprávajú – nielen osamotené slovíčka, ale od začiatku ich spájajú do viet.

✅  Hodiny na 2. stupni sú zamerané na rozprávanie. Trénujeme rozprávanie bez zdĺhavých a nudných hodín plných písania a gramatiky.

Cena: 17,90 € mesačne (platí sa naraz na školský rok alebo v 3 splátkach)

Detailné informácie a online prihlášky nájdete na webe jazykovej školy TARGET:

Prihlášky prosíme vyplniť do 16.9. (Prihlášky v papierovej forme budú rozdané žiakom 1. - 5. roč. v prvých dňoch školského roka!)

V prípade otázok kontaktujte TARGET na 0948 47 46 01 alebo na info@target-skola.sk.

• Potvrdenie o návšteve školy

• Vážení rodičia,

potvrdenie o návšteve školy svojho dieťaťa si môžete vytlačiť (stiahnuť, uložiť) aj prostredníctvom webovej stránky školy (po prihlásení sa na Edupage stránku školy) alebo prostredníctvom mobilnej aplikácie.

Návody

Postup na vytlačenie potvrdenia: Potvrdenie o návšteve školy

Ako si môžem uložiť/vytlačiť potvrdenie o návšteve školy v mobile - postup TU

• č. 180